Deze website maakt gebruik van cookies Meer informatie sluiten
Aanmelden nieuwsbrief

EK Jeugd Motocross Varsseveld

Rick Elzinga werd derde in de tweede manche in de 85cc klasse (op deze foto in actie op een 150cc viertakt motor) Rick Elzinga werd derde in de tweede manche in de 85cc klasse (op deze foto in actie op een 150cc viertakt motor)

In het weekend van 31 mei en 1 juni 2014 reden de beste jeugdmotocrossers van West-Europa in Varsseveld een wedstrijd meetellend voor het Europees Kampioenschap in de klassen 65cc en 85cc. Nederlandse deelnemers deden het goed met top 10 uitslagen. Roan van de Moosdijk haalde een podiumplaats in de 85cc klasse (hij werd derde achter Jago Geerts en Jorge Prado Garcia), de beste Nederlander in de 65cc klasse was Kay Karssemakers met een vierde plaats.

Uitslagen kwalificaties zaterdag
 

EMX85 kwalificatierace Groep A (eerste 18 rijders direct geplaatst)
1. Jorge Prado Garcia, Spanje
3. Roan van de Moosdijk
7. Raivo Dankers
9. Twan van Essen
17. Twan Wagenaar
19. Jeroen Bussink
20. Sander Hofstede
22. Niels van der Duijn
23. Ricky van Katwijk

EMX85 kwalificatierace Groep B (eerste 18 rijders direct geplaatst)
1. Jago Geerts, België
3. Rick Elzinga
12. Robert Fobbe
18. Lara de Kruif
22. Lars de Kruif
23. Brian van der Klij
24. Jan Spliethof

EMX85 last chance qualifying practice (eerste 4 rijders geplaatst)
1. Jeroen Bussink
2. Brian van der Klij
3. Sander Hofstede
4. Jan Spliethof
8. Niels van der Duijn
10. Lars de Kruif
11. Ricky van Katwijk

EMX65 kwalificatierace
1. Rasmus Pedersen, Denemarken
4. Kay Karssemakers
8. Ryan de Beer
9. Dave Kooiker
11. Ivano van Erp
14. Kay de Wolf
15. Kjeld Stuurman
16. Scott Smulders
22. Jens Walvoort
23. Sem de Lange
26. Mick Wopereis
31. Jarno Bleekman
33. Senna van Delden
34. Sem Beijer
36. Jordy de Vries
37. Eloy van Rijkevorsel

Uitslagen races zondag

 
EMX85 eerste manche
1. Jorge Prado Garcia, Spanje
3. Roan van de Moosdijk
11. Raivo Dankers
17. Rick Elzinga
21. Twan van Essen
26. Brian van der Klij
28. Jeroen Bussink
30. Twan Wagenaar
32. Sander Hofstede
35. Robert Fobbe
37. Jan Spliethof
38. Lara de Kruif

EMX65 eerste manche
1. Rasmus Pedersen, Denemarken
5. Kay Karssemakers
8. Kay de Wolf
9. Kjeld Stuurman
14. Scott Smulders
15. Ryan de Beer
16. Ivano van Erp
17. Sem de Lange
22. Jens Walvoort
29. Jarno Bleekman
30. Sem Beijer
31. Dave Kooiker
33. Mick Wopereis
34. Senna van Delden
35. Jordy de Vries

EMX85 tweede manche
1. Jago Geerts, België
3. Rick Elzinga
4. Roan van de Moosdijk
7. Raivo Dankers
9. Twan van Essen
24. Brian van der Klij
25. Jeroen Bussink
30. Twan Wagenaar
32. Lara de Kruif
35. Sander Hofstede
36. Jan Spliethof
38. Robert Fobbe

EMX65 tweede manche
1. Rasmus Pedersen, Denemarken
4. Kay Karssemakers
5. Ryan de Beer
12. Kjeld Stuurman
13. Dave Kooiker
14. Sem de Lange
15. Scott Smulders
20. Jens Walvoort
25. Kay de Wolf
28. Mick Wopereis
29. Jarno Bleekman
30. Sem Beijer
32. Ivano van Erp
33. Senna van Delden

Trefwoorden

Meer nieuws