Deze website maakt gebruik van cookies Meer informatie sluiten
Aanmelden nieuwsbrief

FIM maakt voorlopige deelnemerslijsten MotoGP bekend

Foto: Ad van de Graaf Foto: Ad van de Graaf

Race-organisatoren Dorna en FIM hebben de voorlopige deelnemerslijsten voor de MotoGP, Moto2 en Moto3 in 2014 bekend gemaakt.

Bryan Schouten prijkt vooralsnog als enige Nederlander op de lijst. Hij rijdt komend jaar met het Franse CIP Moto3 Team.

MotoGP

• 4 Andrea Dovizioso - Ducati Team - Ducati
• 5 Colin Edwards - NGM Mobile Forward Racing - FTR/Yamaha (open)
• 6 Stefan Bradl - LCR Honda - Honda
• 7 Hiroshi Aoyama - Power Electronics Aspar - Honda (open)
• 8 Hector Barbera - Avintia Blusens - FTR (open)
• 9 Danilo Petrucci - IodaRacing Project - nog niet bekend (open)
• 17 Karel Abraham - Cardion AB Motoracing - Honda (open)
• 19 Alvaro Bautista  - Go&Fun Honda Gresini - Honda
• 26 Dani Pedrosa - Repsol Honda Team - Honda
• 29 Andrea Iannone - Pramac Racing -  Ducati
• 35 Cal Crutchlow - Ducati Team - Ducati
• 38 Bradley Smith - Monster Yamaha Tech 3 - Yamaha
• 41 Aleix Espargaró - NGM Mobile Forward Racing - FTR/Yamaha (open)
• 44 Pol Espargaró - Monster Yamaha Tech 3 - Yamaha
• 45 Scott Redding - Goo&Fun Honda Gresini - Honda (open)
• 46 Valentino Rossi - Yamaha Factory Racing - Yamaha
• 59 Niccolo Canepa - IodaRacing Project - nog niet bekend (open)
• 63 Mike di Meglio - Avintia Blusens - FTR (open)
• 68 Yonny Hernandez - Pramac Racing - Ducati (open)
• 69 Nicky Hayden - Power Electronics Aspar - Honda (open)
• 70 Michael Laverty - Paul Bird Motorsport - PBM/ART (open)
• 93 Marc Marquez - Repsol Honda Team - Honda
• 99 Jorge Lorenzo - Yamaha Factory Racing - Yamaha

Moto2

•2 Josh Herrin USA Caterham Moto Racing (CATERHAM)
•3 Simone Corsi ITA NGM Mobile Forward Racing (FTR)
•4 Randy Krummenacher SWI Iodaracing Project (SUTER)
•5 Johann Zarco FRA Caterham Moto Racing (CATERHAM)
•7 Lorenzo Baldassarri ITA Gresini Moto2 (SUTER)
•8 Gino Rea GBR AGT-Rea Racing (FTR)
•10 Thitipong Warokorn THA Stop And Go Racing Team (KALEX)
•11 Sandro Cortese GER Dynavolt Intact GP (KALEX)
•12 Thomas Luthi SWI Interwetten Paddock Moto2 (SUTER)
•15 Alex De Angelis RSM La Fonte Tasca Racing (SUTER)
•18 Nicolas Terol SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (SUTER)
•19 Xavier Simeon BEL Federal Oil Gresini Moto2 (SUTER)
•22 Sam Lowes GBR Speed Up (SPEED UP)
•23 Marcel Schrotter GER Tech 3 (TECH 3)
•25 Azlan Shah MAL Idemitsu Honda Team Asia (TBA)
•30 Takaaki Nakagami JPN Idemitsu Honda Team Asia (KALEX)
•31 Kohta Nozane JPN JiR Moto2 (MOTOBI)
•36 Mika Kallio FIN Marc VDS Racing Team (KALEX)
•40 Maverick Vinales SPA Tuenti HP 40 (PONS KALEX)
•49 Axel Pons SPA Argiñano & Ginés Racing (KALEX)
•53 Esteve Rabat SPA Marc VDS Racing Team (KALEX)
•54 Mattia Pasini ITA NGM Mobile Forward Racing (FTR)
•55 Hafizh Syahrin MAL Petronas Raceline Malaysia (KALEX)
•60 Julian Simon SPA Italtrans Racing Team (KALEX)
•70 Robin Mulhauser SWI Technomag Carxpert (SUTER)
•77 Dominique Aegerter SWI Technomag Carxpert (SUTER)
•80 Luis Salom SPA Tuenti Hp 40 (PONS KALEX)
•81 Jordi Torres SPA Mapfre Aspar Team Moto2 (SUTER)
•88 Alessandro Nocco ITA Speed Up (SPEED UP)
•92 Alex Marinelarena SPA Tech 3 (TECH 3)
•94 Jonas Folger GER Argiñano & Ginés Racing (KALEX)
•95 Anthony West AUS QMMF Racing Team (SPEED UP)
•96 Louis Rossi FRA Stop And Go Racing Team (KALEX)
•TBC QMMF Racing Team (SPEED UP)
•TBC Italtrans Racing Team (KALEX)

Moto3

•3 Matteo Ferrari ITA San Carlo Team Italia (MAHINDRA)
•4 Gabriel Ramos VEN Kiefer Racing (KALEX KTM)
•5 Romano Fenati ITA Team Sky-VR46 (KTM)
•7 Efren Vazquez SPA Caretta Technology (HONDA)
•8 Jack Miller AUS Red Bull KTM Ajo (KTM)
•10 Alexis Masbou FRA Ongetta-Rivacold (HONDA)
•11 Livio Loi BEL Marc VDS Racing Team (KALEX KTM)
•12 Alex Marquez SPA Estrella Galicia 0,0 (HONDA)
•14 Francesco Bagnaia ITALIAN Team Sky-VR46 (KTM)
•15 Bryan Schouten NED CIP Moto3 (MAHINDRA)
•17 John McPhee GBR Caretta Technology (HONDA)
•19 Alessandro Tonucci ITA CIP Moto3 (MAHINDRA)
•23 Niccolo Antonelli ITA Go&Fun Gresini Moto3 (KTM)
•31 Niklas Ajo FIN Avant Tecno (KTM)
•41 Brad Binder RSA Ambrogio Racing (MAHINDRA)
•42 Alex Rins SPA Estrella Galicia 0,0 (HONDA)
•43 Luca Grunwald GER Kiefer Racing (KALEX KTM)
•44 Miguel Oliveira POR Mahindra Racing (MAHINDRA)
•52 Danny Kent GBR Red Bull KTM Ajo (KTM)
•55 Andrea Locatelli ITA San Carlo Team Italia (MAHINDRA)
•57 Eric Granado BRA Mapfre Aspar Team Moto3 (KALEX KTM)
•58 Juanfran Guevara SPA Mapfre Aspar Team Moto3 (KALEX KTM)
•61 Arthur Sissis AUS Mahindra Racing (MAHINDRA)
•63 Zulfahmi Khairuddin MAL Ongetta-Airasia (HONDA)
•65 Philipp Oettl GER Interwetten Paddock (KALEX KTM)
•80 Hafiq Azmi MAL Avant Tecno (KTM)
•84 Jakub Kornfeil CZE Team Calvo (KTM)
•95 Jules Danilo FRA Ambrogio Racing (MAHINDRA)
•98 Karel Hanika CZE Red Bull KTM Ajo (KTM)
•TBC Go&Fun Gresini Moto3 (KTM)
•TBC RW Racing GP (KALEX KTM)
•TBC RW Racing GP (KALEX KTM)
•TBCTeam Calvo (KTM)

Bron: Racesport.nl


 

Trefwoorden

Meer nieuws