Deze website maakt gebruik van cookies Meer informatie sluiten
Aanmelden nieuwsbrief

MXGP Festival Matterley Basin

Foto: Youthstream Foto: Youthstream

Van donderdag 22 tot en met zondag 25 augustus 2013 was het MXGP Festival op het circuit van Matterley Basin. Twee Nederlandse deelnemers leverden een topprestatie: Glenn Coldenhoff haalde zijn eerste MX2 Grand Prix overwinning binnen en Raivo Dankers werd Europees Kampioen in de 65cc klasse!

Donderdag

WK Women, eerste manche: 1 Fontanesi, 5 Van der Wekken, 7 Van de Ven, 9 Braam, 15 Klink, 17 Veenstra, 23 Stoutjesdijk.

Vrijdag

EMX65, kwalificatierace: 1 Dankers, 15 Karssemakers.
EMX85, kwalificatierace: 1 Mewse, 8 Van de Moosdijk, 12 Van Kraaij.
EMX125, eerste semi-final (eerste 18 over): 1 Jonass, 6 Pootjes (lag 1, gleed onderuit), 12 De Jong, 17 Van Nobelen.
EMX125, tweede semi-final (eerste 18 over): 1 Lundgren, 2 Vlaanderen, 4 Van der Vlist, 17 De Vries, 18 Engelen.
EMX250, eerste semi-final (eerste 18 over): 1 Guillod, 14 Cuppen, 15 Corneth.
EMX250, tweede semi-final (eerste 18 over): 1 Covington, 4 Bogers, 5 De Waal, 22 Albers.
 
Zaterdag

EMX65, eerste manche: 1 Dankers, 9 Karssemakers.
EMX85, eerste manche: 1 Mewse, 8 Van de Moosdijk, 14 Van Kraaij.
WK MX1, vrije training: Herjan Brakke heeft een blessure opgelopen (twee gebroken tenen en een breuk in de aanhechting van het kuitbeen) toen hij verkeerd uitkwam bij een landing.
WK MX1, kwalificatierace: 1 Cairoli, 16 De Reuver (na val bij start).
WK MX2, kwalificatierace: 1 Tixier, 6 Coldenhoff.
WK MX3, eerste manche: 1 Gercar, 21 Te Beest.
WK MX3, tweede manche: 1 Carless, 20 Te Beest.
WK Veterans, daguitslag: 1 Nilsson, 15 Vorstenbosch M, 19 Vorstenbosch G, 21 Van den Mierden, 22 Looman.
WK Women, tweede manche: 1 Kane, 5 Van de Ven, 10 Van der Wekken, 14 Veenstra, 16 Braam, 24 Stoutjesdijk, 25 Klink.

Zondag

EMX65, tweede manche:1 Dankers (Europees Kampioen)! Na de eerste manche ook de tweede gewonnen met meer dan een minuut voorsprong, 17 Karssemakers.
EMX85, tweede manche: 1 Mewse (Europees Kampioen), 10 Van Kraaij, 11 Van de Moosdijk.
EMX125, final: 1 Jonass (Europees Kampioen), 7 Vlaanderen, 8 Pootjes, 13 De Jong, 17 Van der Vlist, 19 De Vries, 29 Engelen, DNF Van Nobelen.
EMX250, final: 1 Seewer, 8 Bogers, 24 Corneth, 27 De Waal, 33 Cuppen, 37 Kras (na valpartij).
WK MX2, eerste manche: 1 Ferris, 3 Coldenhoff.
WK MX1, eerste manche: 1 Cairoli (Wereldkampioen), 20 De Reuver.
WK MX2, tweede manche: 1 Charlier, 4 Coldenhoff (Grand Prix winnaar)!
WK MX1, tweede manche: 1 Desalle (Grand Prix winnaar), 12 De Reuver.

Trefwoorden

Meer nieuws