KNMV Verzekeringen is vanaf 1946 actief met motorverzekeringen. Sinds begin jaren ‘80 zijn we koploper op dit gebied. Door goed te luisteren naar motorrijders en motorclubs hebben we een goed verzekeringspakket samengesteld.
Een goed voorbeeld hiervan is de gecombineerde motor/autoverzekering. Zonder concessies te doen aan de polisvoorwaarden, krijgt u op beide verzekeringen de korting overeenkomstig het hoogste aantal schadevrije jaren. Zo wordt uw premie wel heel voordelig!
Ontdek snel de pluspunten van onze producten, bereken online de premie en regel meteen online uw verzekering.
Om een verzekering af te sluiten hoeft u uiteraard geen lid van de KNMV te zijn, maar het biedt wel de nodige voordelen, onder andere: