Elektrische motorfietsen toch welkom bij e-laad


05-10-2011
Een elektrische motorscooter op de stand van Vectrix op de Intermot 2010 in Keulen (foto: KNMV)
Een elektrische motorscooter op de stand van Vectrix op de Intermot 2010 in Keulen (foto: KNMV)

Elektrische motorfietsen toch welkom bij e-laad

Oscar Koenen is de trotse bezitter van een elektrische Vectrix motorscooter. Zijn aanvraag voor een pas waarmee hij kan ‘opladen’ bij een netwerk van laadpalen van Stichting e-laad, werd echter geweigerd. Na interventie van de KNMV blijkt Koenen toch welkom.

Stichting e-laad had simpelweg geen rekening gehouden met het bestaan van elektrische motoren. Woordvoerder Eric van Kaathoven: “Voor motoren geldt dat deze niet in beeld waren, maar dat hiervoor wel een aantal praktische maar geen principiële bezwaren aanwezig zijn.” Om teleurstellingen te voorkomen, zal de stichting voortaan bij eventuele aanvragen in contact treden met de betreffende ‘groene’ motorrijder om samen te bekijken hoe de praktische bezwaren overwonnen kunnen worden.

De aanvraag van een laadpas voor Koenen is inmiddels gehonoreerd. En de importeur van de elektrische Vectrix-motoren ontwerpt een speciale verloopstekker, waarmee de motor opgeladen kan worden aan een oplaadpaal. Oscar Koenen is blij dat hij als motorrijder nu toch welkom is bij e-laad. “Dit is een hele stap. In eerste instantie kreeg ik te horen dat e-laad alleen voor auto’s bezig is. Geweldig dat het nu toch mogelijk is om mijn elektrische motor bij een laadpaal op te laden.”


Doorsturen
Printen

Alternatieve energie Nieuws

Abonneer je op deze RSSfeed
02-02-2012 Proefrijden op elektromotor bij Officialscongres   [  2174 keer bekeken ]
22-11-2011 Amerikaanse universiteit test motor op biodiesel   [  139 keer bekeken ]
02-09-2011 'Elektrische voertuigen te stil'   [  5588 keer bekeken ]
31-08-2011 Minister opent Elektrisch Vervoer Centrum   [  1165 keer bekeken ]
18-05-2011 Novabike Racing Team bij Ducati Clubraces   [  4291 keer bekeken ]
28-04-2011 Waterstof-motorscooter in serieproductie   [  3658 keer bekeken ]
01-04-2011 e-Bike scoort 240 pk op dynobank   [  6352 keer bekeken ]
17-03-2011 KNMV ondersteunt alternatief raceteam   [  13116 keer bekeken ]
08-02-2011 Dieselmotorfiets geschikt voor GTL-gas   [  2057 keer bekeken ]
07-02-2011 Tankstations melden afkomst biobrandstof   [  1388 keer bekeken ]
vorige pagina
volgende pagina
Reacties op dit artikel
[  0 reacties ]

Doorsturen

sluiten
Documenten

sluiten
Profiel foto wijzigen

sluiten
Video/foto toevoegen

sluiten