Neem deel aan de Moriwaki Cup!


13-02-2012
Foto: Ad Kievit
Foto: Ad Kievit

Neem deel aan de Moriwaki Cup!

Heb je altijd al willen racen en ben je tussen de 12 en 21 jaar oud? Overweeg dan om deel te nemen aan de Moriwaki GP3 Junior Cup. Dit is een betaalbare klasse waarin je leert om veilig en snel met een motor te racen.

Als gevolg van het succes van de Cup in het eerste seizoen 2011 en op grond van een interessante kalender voor 2012 hebben zich reeds 14 deelnemers aangemeld en hebben 4 kandidaat rijders aangegeven voor wat betreft hun deelname aan de Cup met een sponsor in onderhandeling te zijn.

Daarnaast kunnen we voor een aantal van onze wedstrijden rekenen op een zevental Zwitserse rijders en is het voor ons als organisatie mogelijk om middels een wildcard extra, met name buitenlandse deelnemers, aan de start te brengen. Rekening houdend met een sterk deelnemersveld, het gebruik van slicks voor komend seizoen en meer variatie in ( buitenlandse ) circuits belooft het een heel interessant seizoen te worden. Zo rijden we dit jaar zelfs mee tijdens twee SBK evenementen, te weten in Assen en Portimao ( Portugal ).

In de Moriwaki Cup racen we met identieke en door Moriwaki special geconstrueerde raceframes, welke zijn opgebouwd met de beste racecomponenten zo ook een krachtige 250 cc Honda viertaktblok. Het onderhoud aan de machines is in handen van Ten Kate Racing, welke ook de technische begeleiding voor hun rekening nemen. Het materiaal is gelijkwaardig en is het de coureur die nu eens het verschil maakt.

Het inschrijfgeld voor een volledig seizoen bedraagt € 6.000,- met een borg van € 1.000,- beide ex btw. In dit bedrag zit het gebruik en de volledige onderhoud van de machine gedurende al onze evenementen ( +/- 18 in totaal ) in begrepen. Ook inbegrepen is de brandstof, banden, ketting en tandwielen, het transport van de machines van en naar het circuit, een Berik-racepak inclusief laarzen, helm, handschoenen en een rugprotector, een gereedschapsset en tot slot een aanvullend pakket aan diensten en workshops alsmede deskundige begeleiding op en naast de baan.

Voor de nieuwkomers worden zelfs de licentiekosten alsmede beide licentiecursusdagen vergoed. Wat enkel nog voor eigen rekening komt is het wedstrijdinschrijfgeld, het KNMV-lidmaatschap en de eigen reis- en verblijfkosten. Dus opstappen en rijden maar. Kijk voor meer informatie op www.gp3juniorcup.nl.


Doorsturen
Printen

Wegrace Nieuws

Abonneer je op deze RSSfeed
22-05-2012 TT wildcard voor Bryan Schouten   [  19 keer bekeken ]
21-05-2012 Podiumplaatsen coureurs wegraceselectie   [  68 keer bekeken ]
15-05-2012 Racespektakel in Oss   [  425 keer bekeken ]
08-05-2012 ONK wegrace Hengelo (Gld)   [  1298 keer bekeken ]
26-04-2012 Aanvraag wildcards 82e Dutch TT   [  234 keer bekeken ]
23-04-2012 Sportweekend: Van der Mark weerstaat druk   [  1867 keer bekeken ]
19-04-2012 TT Junior Track officieel geopend   [  1952 keer bekeken ]
17-04-2012 Ducati Club Races   [  584 keer bekeken ]
16-04-2012 Sportweekend: EK-winst Vermeulen   [  2087 keer bekeken ]
13-04-2012 WK Superbike Assen   [  2575 keer bekeken ]
Reacties op dit artikel
[  0 reacties ]

Doorsturen

sluiten
Documenten

sluiten
Profiel foto wijzigen

sluiten
Video/foto toevoegen

sluiten