Officialscongres Papendal


27-01-2010
Jan de Groot (links) en Derk Mogezomp werden onderscheiden voor hun werk als vrijwilliger (foto: Ad van de Graaf)
Jan de Groot (links) en Derk Mogezomp werden onderscheiden voor hun werk als vrijwilliger (foto: Ad van de Graaf)

Officialscongres Papendal

Op zaterdag 24 januari 2010 werd op Nationaal Sportcentrum Papendal het jaarlijkse KNMV Officialcongres gehouden.

Na de commissievergaderingen in de ochtend kwamen ruim 250 officials in de middag samen voor het plenaire gedeelte, waarin een aantrekkelijk en informatief programma werd geboden.

Na de opening, door presentator Hans van Loozenoord, was het woord aan voorzitter Jan de Geus die kort terugblikte op 2009, dat beschouwd mag worden als een zeer succesvol jaar voor de KNMV. Het ledental van de motorbond werd in december vastgelegd op 47.500.

Twee officials werden extra in het zonnetje gezet. Jan de Groot werd benoemd tot Official van Verdienste. De Brabander is bijna vijf decennia betrokken bij de motorwereld, als clubbestuurder en dan met name als coördinator voor de motocross. Tegenwoordig maakt hij deel uit van de Ledenraad en is hij altijd goed voor een kritische vraag. Vervolgens werd Derk Mogezomp voor het voetlicht gehaald. Derk werd benoemd tot Lid van Verdienste voor zijn enorme inzet met name op het gebied van de noppensport, de laatste jaren als voorzitter van de Commissie Offroad Enduro en Trial. Ooit begonnen als deelnemer aan betrouwbaarheidsritten heeft de inwoner van Lochem veel van zijn kennis van de sport geïnvesteerd in de KNMV.

Directeur Patrice Assendelft sprak zijn grote waardering uit voor de officials; zonder wie het beoefenen van de motorsport in Nederland niet mogelijk zou zijn. Daarna presenteerde hij de ambitieuze toekomstplannen van de bond, waarbij alle aanwezigen op de hoogte werden gebracht van ‘het nieuwe merk KNMV’ en de ambities die daaraan gekoppeld zijn. Heel Nederland zal hier tijdens de komende Motorbeurs in Utrecht kennis mee kunnen maken, maar de primeur was deze middag voor de harde kern van de officials. Na de presentatie werd aan Patrice een aantal kritische vragen gesteld over het beleid en de toekomstverwachtingen. 

Als afsluiting kreeg Michael van der Mark uit handen van vicevoorzitter Henry Flierhuis de Ben Majoor Trofee uitgereikt voor zijn uitzonderlijk talent als wegracecoureur. Het was de feestelijke afsluiting van een boeiende middag.


Printen
Doorsturen

Nieuws
Laatste motornieuws
Columns
Abonneer je op deze RSSfeed
11-03-2010 Motor- en autocampagne van start   [  133 keer bekeken ]
09-03-2010 Blijf alert op slechte wegen!   [  156 keer bekeken ]
04-03-2010 Willemsen rijdt met Oekraïense licentie   [  1470 keer bekeken ]
04-03-2010 WK IJsspeedway Assen   [  430 keer bekeken ]
03-03-2010 Gratis diefstalverzekering   [  401 keer bekeken ]
03-03-2010 Vacature Webmaster   [  353 keer bekeken ]
25-02-2010 Rijden op bio-ethanol toegestaan   [  702 keer bekeken ]
22-02-2010 Succesvolle start op MOTORbeurs   [  753 keer bekeken ]
18-02-2010 Opening MOTORbeurs met KNMV-ambassadeur   [  892 keer bekeken ]
18-02-2010 Nieuw partnership TOTAL met KNMV   [  946 keer bekeken ]
vorige pagina
volgende pagina
Reacties op dit artikel
[  0 reacties ]

Doorsturen

sluiten
Documenten

sluiten
Profiel foto wijzigen

sluiten
Video/foto toevoegen

sluiten